info@alfavipambulans.com 0544 861 70 05
whatsap
Ambulans Hizmetleri

Ambulans Hizmetleri

Alfa VİP ambulans olarak verdiğimiz hizmetler hastalarınız için olması gereken maksimum ihtiyaç ve konforu sağlamaktadır. Yeni ve modern araçlarımız ile verdiğimiz özel ambulans ve hasta nakil hizmeti çok daha rahat edilmesini sağlamaktadır. İster şehir dışı isterseniz şehir içi olmak üzere tüm nakilleriniz modern araçlarımızla yapılmaktadır. Hastaneden hastaneye nakiller sırasında tedavinizin yarım kalmaması için gerekli tüm işlemler yapılmakta ve ekipmanlar araçlarımızda bulunmaktadır.

Özel Ambulans

 • Sağlık kuruluşu haricinde hastanın gitmek istediği yere nakil
 • 7 gün 24 saat hizmet imkânı
 • Araçta en az üç çalışan
 • İhtiyaç olacak tüm teçhizatlar
 • Ekipmanlar düzenli olarak dezenfekte edilmekte
 • Alanında uzman sağlık ekibi

Özel Ambulans Ücretleri

Sabit ücret ve gidilecek kilometreye göre ücret belirlenir. Ayrıca hasta nakil sırasında kullanılan ekipmanlara göre de ücret değişeceğinden dolayı net bir fiyat listesi mevcut değildir. Ücretlendirme ve diğer tüm sorularınız için 0 212 268 0 444 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Hasta Nakil Hizmeti

Şehirlerarası ve şehir içi olmak üzere verilen hasta nakil hizmeti hastalarınız için daha konforlu bir hale getirilmiştir. Hasta nakil ambulanslarımızın dışları her ne kadar diğerleriyle aynı gibi görünse de iç tasarım tamamen hasta nakil işlemlerinin gerçekleştirilmesi için tasarlanmıştır. Bu sayede hasta ve hasta yakınları nakil sürecini daha kolay geçirir. Hastanın nakil olacağı sağlık kurumu, bir hastaneden başka bir hastaneye nakli veya hastaneden evine ulaşımına kadar tüm sağlık desteği de verilmektedir.

 • Ambulans ücretsiz mi?

  Özel hizmet verildiğinden dolayı ambulans ücreti vardır. Ücretlendirme bilgisi için lütfen 0 212 268 0 444 numaralı telefondan bilgi alınız.

 • Özel ambulanslar nasıl çalışır?

  İsteğinize bağlı olarak 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz 0 212 268 0 444 numaralı telefonu arayarak hasta veya yaralılar için istediğiniz hizmetimizden faydalanmak için talepte bulunabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede hizmet vermek için belirtilen konumda olacaktır.

 • Hasta nakil hizmeti veriyor musunuz?

  Hastanın durumuyla alakalı bilgi alındıktan sonra alanında uzman ekibimiz tarafından nakil yapılmaktadır. Hastaneden hastaneye, evden hastaneye, hastaneden eve, hastanın istediği herhangi bir konuma, bir başka şehre güvenli olarak nakil hizmetimiz vardır.