info@alfavipambulans.com 0544 861 70 05
whatsap
Ambulans

Ambulans

Ambulans; sağlık kuruluşları arasında, sağlık kuruluşlarına ulaştırmak amacıyla hastayı taşımaya yarayan özel bir şekilde donanımlı motorlu araçlara denir. Ambulanslar hastayı kuruluşlara taşırken istisnai fakat gerekli durumlarda hekimi, sağlık malzemelerini hastanın bulunduğu yere taşımakta kullanılır.

Özel Ambulans

 • Özel ambulanslar bizim konfor alanımızı geniş tutar.
 • Aile bireylerinin kabulü konusunda da özel ambulanslar daha esnek davranabilirler.
 • bulaşıcı hastalıklar, acil durumda geciken ambulanslar yerine size özel hazır bir ambulans ile seyahat edersiniz.

Ambulans Ücretleri

Özel ambulans fiyatları Sağlık Bakanlığı’nın sınırları kapsamında bir açılış ücreti ve bu ücretin üstüne mesafeler arası kilometre ücreti hesaplanarak belirlenir. Fiyatlandırmayı belirleyen bir diğer etken ise hastanın ambulans içerisinde ya da dışarısında mevcut tıbbi durumuna göre ihtiyaç duyduğu tıbbi malzemelerdir. Şehir dışı için özel ambulans hizmeti fiyatları ise hastanın gideceği yerin kilometresine göre değişkenlik gösterir. Fakat Açılış ücretleri ve kilometre ücretlendirmeleri firmaya göre değişim gösterebilir.

Özel ambulans ücretleri 2021 yılına göre şu şekildedir; şehir içi açılış ücreti 150 TL, km başı 4 TL; şehirlerarası açılış ücreti 150 TL, km başı 4TL olarak güncellenmiştir. Bu fiyat aralığı km başı değerler için değişkenlik gösterebilir.

Evden Hastaneye Hasta Nakil

Evden hastaneye hasta nakli tedavisi süren, ve ev ortamında tedavi gören ve rutin kontroller için sağlık kurum veya kuruluşuna gitmesi gereken fakat araç kullanarak gitme ihtimali ve imkanı olmayan hastalar içindir.

 • Ambulans nedir?

  Ambulans; sağlık kuruluşları arasında, sağlık kuruluşlarına ulaştırmak amacıyla hastayı taşımaya yarayan özel bir şekilde donanımlı motorlu araçlara denir.

 • Özel ambulans hizmeti almak için ne yapmalıyız?2

  0212 268 0 4444 Numaramızı arayarak bizden bilgi alabilirsiniz.

 • Neden Alfa VİP?

  Çünkü ekibimiz size elinden gelen en iyi şekilde hizmet etmeye çalışır ve profesyonel bir kadro ile çalışırız.