info@alfavipambulans.com 0544 861 70 05
whatsap
Hasta Nakil

Hasta Nakil

Hasta nakil hizmeti hasta ve yaralıların ister şehirler arası ister şehir içi olmak üzere alabilecekleri nakil hizmetidir. Hastanın sağlık durumu göz önünde bulundurularak kontrollü şekilde nakli sağlanır. Şehir içi nakilde en az üç şehirler arası nakilde ise en az iki çalışan bulunmaktadır

Şehir İçi Hasta Nakil

  • Bir hastaneden başka bir hastaneye nakil
  • Hastanın istediği konuma nakil
  • Evden hastaneye nakil
  • Hastaneden eve nakil
  • Rahat ve güvenli nakil
  • Nakil hizmeti boyunca devam eden her türlü sağlık hizmeti

Şehirler Arası Hasta Nakil

Şehirler arası verdiğimiz nakil hizmetinde araçta, biri deneyimli sağlık personeli olmak üzere en az iki çalışan olmaktadır. Nakil süresi boyunca hastanın sağlık durumu kontrol altına alınarak yolculuk boyunca daha konforlu ve güvenli şekilde nakil edilir. Bu ayrıcalıklarından dolayı günümüzde özel şehirler arası hasta nakil aracı tercih edilmektedir.

Şehirler Arası Hasta Nakil Ambulansı

Şehirler arası nakil ambulans aracımızın içi tam donanımlı olup yolculuk boyunca yaşanabilecek her türlü olası sağlık sorununa acil müdahale edilebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Hasta bölümü diğer araçlara göre daha geniş olduğundan dolayı hastalar daha ferah bir yolculuk geçirirler. Bu sayede uzun kilometreli nakil hizmetinde hastalarımız ve hasta yakınları yorulmadan gidecekleri sağlık kuruluşu veya istedikleri herhangi bir konuma nakledilirler.

Hasta Nakil Fiyatları

Hasta nakil ambulans fiyatları gidilecek kilometre ve başlangıç ücreti olmak üzere fiyat belirlenmektedir. Bu ücrete ekstra olarak nakil sırasından kullanılan ekipman ve verilen hizmet ekleneceğinden net bir rakam verilmemektedir. Fiyat bilgisi için lütfen 0 212 268 0 444 numaralı telefondan destek alınız.