info@alfavipambulans.com 0544 861 70 05
whatsap
Hasta Nakil Ambulansı

Hasta Nakil Ambulansı

 Hasta nakil ambulansı hastanın tedavi için gittiği hastaneden şehir içi veya şehirler arası hastane ya da eve taşıyan ambulans araçlardır. Alfa VİP ambulans olarak özel ambulanslarımızla nakil hizmeti vermekteyiz

Hasta Nakil Ambulansı Özellikleri

 • Tecrübeli sağlık çalışanları
 • Hasta nakline uygun iç tasarım
 • Avrupa standartlarında hizmet
 • Şehirler arası nakil
 • Şehir içi nakil
 • İstenilen konuma nakil
 • Nakil esnasında devam eden sağlık hizmeti

Hasta Nakil Ambulansında Bulunması Gerekenler

Ana sedye, aspirasyon kateterleri, boyunluk seti, enjektör, idrar torbası, oksijen maskesi, portatif aspiratör cihazı, portatif oksijen tüpü, sabit oksijen tüpü, serum askısı, serum seti, sırt tahtası, steteskoplu tansiyon aleti, temel tıbbi malzeme çantası gibi zorunlu olan tüm ekipmanlar hasta nakil ambulansında bulunmaktadır.

Hasta Nakil Ambulansı Ücretleri

Başlangıç ücretine ekstra olarak gidilecek olan kilometre, alınacak hizmet ve kullanılan ekipmanlar eklenmektedir. Bu ekstralardan dolayı net bir fiyat verememekteyiz. Daha detaylı bilgi almak için lütfen 0 212 268 0 444 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayarak destek alınız.

Hasta Nakil İşlemi

Hasta nakil işlemi günümüzde oldukça önem teşkil etmektedir. Tedavisi devam eden hastalar, hastaneye nakil edilmesi gereken hastalar veya tedavisi henüz bitmiş tüm hastaların bu süreçte kendi özel araçlarıyla seyahatleri önerilmemektedir. Özellikle şehirler arası nakil olacak hastalar için hasta nakil işleminin özel ambulanslarla yapılması önerilmektedir. Araçta bulunan deneyimli sağlık çalışanları sayesinde oluşabilecek tüm acil durumlarda yapılması gereken ilk yardımı sağlamaktadırlar. Tedavisi devam eden hastalar ise yol boyu gözetim altında tutularak olası problemlerin önüne geçilir.

 • Hasta nakil ambulansı Siren açabilir mi?

  Hasta nakil ambulansları Mavi şeritli ambulanslar olduğu için siren çalamazlar.

 • Özel ambulans ücretleri ne kadar?

  Fiyatlarımız almak istediğiniz hizmet, gidilecek km ve başlangıç ücretiyle beraber değişiklik göstereceğinden net bir ücret bilgisi verememekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen 0 212 268 0 444 numaralı telefonu arayarak bilgi alınız.

 • Ambulans hizmeti kimlere verilir?

  Hasta ve yaralılar başta olmak üzere tüm vatandaşlara istedikleri ambulans hizmetlerini vermekteyiz. Organizasyon ambulans, nakil ambulans, acil ambulans, kiralık ambulans ve şehirler arası özel ambulans gibi birçok özel ambulans hizmetimiz bulunmaktadır. Detaylar için alfa VİP ambulans web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.