info@alfavipambulans.com 0544 861 70 05
whatsap
İstanbul Özel Ambulans

İstanbul Özel Ambulans

İstanbul özel ambulans hizmeti Alfa VİP Ambulans firması tarafından İstanbul’un tüm ilçelerine, talep ettiğiniz her türlü özel ambulans ihtiyaçlarınızın karşılandığı bir hizmettir.

Hasta transfer, nakil işlemleri, acil yardım, kiralık ambulans ve tüm organizasyonlarda özel ambulans desteği 7 gün 24 saat firmamız tarafından verilmektedir.

Özel Ambulans Hizmeti Neleri Kapsamaktadır?

Hasta veya yaralıları olay yerinde ilk müdahaleyi yaparak en yakın sağlık kuruluşuna güvenli bir şekilde ulaştırılmasını sağlar. Özel ambulanslar hastaların rahat ve sağlıklı bir şekilde evden eve, evden hastaneye, hastaneden eve, hastaneden hastaneye, bir sağlık kuruluşundan başka bir konuma en hızlı bir şekilde nakil işlemlerini gerçekleştirmektedir. Şehir içi veya şehirlerarası hasta transfer işlemleri alanında deneyimli sağlık ekipleri ve son teknolojiye uygun yapılandırılmış hasta nakil ambulansları ile yapılabilmektedir. Ayrıca farklı organizasyonlarda sağlık desteği vermek üzere kiralık ambulans hizmeti de firmamız tarafından verilmektedir.

Özel Ambulansın Avantajları Nelerdir?

 • Hasta yatağından alınıp bulunduğu yere itina ile teslim edilir.
 • Tam donanımlı araçlar ile daha güvenli ve hızlı nakil işlemleri gerçekleştirilir.
 • Alanında eğitimli, tecrübeli ve güler yüzlü sağlık çalışanları görev yapmaktadır.
 • İstenilen tüm zaman dilimlerinde ambulans desteği alınabilmektedir.
 • Araçlar düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.
 • Özel ambulans kiralama işlemi günlük, haftalık veya aylık olarak yapılabilmektedir.

İstanbul Özel Ambulans Fiyatları

Özel ambulans fiyatları nakil işleminin yapılacağı kilometreye, ne ölçüde tıbbi malzemeye ihtiyaç duyulacağına ve alınacak hizmet türüne göre değişiklik gösterebilmektedir.Kiralık ambulans ücretleri sabit ücret ve km başına ücrete göre hesaplanmaktadır. Detaylı bilgi için 0212 268 0 444 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Alfa VİP Ambulans olarak sağlık bakanlığından onay almış, hastanın konforuna ve her türlü ihtiyacına uygun dizayn edilmiş araçlarımız ile İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu bölgesinin tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. İnsan sağlığını korumak bizim için en önemli unsur olup sağlığını bize emanet eden hastalara tüm İstanbul özel ambulans hizmetlerimizde gerekli özeni göstermekteyiz.

 • Ambulans Kiralama Kaç Para?

  Özel ambulans kiralama ücreti sabit başlangıç ücreti ve şehir içi veya şehirlerarası km başına ücret ile hesaplanarak belirlenmektedir.

 • Özel Ambulans Hizmeti Nedir?

  112 den bağımsız olarak özel firmalar tarafından verilen, sağlık bakanlığınca denetlenen her türlü acil sağlık desteğini veren bir hizmettir.