info@alfavipambulans.com 0544 861 70 05
whatsap
Özel Ambulans

Özel Ambulans

Özel ambulans, hasta veya kişilerin özel olarak almak istedikleri hizmetle alakalı kişisel olan ambulanslardır. Bu ambulanslar sayesinde hastalar istedikleri konuma nakil edilirler. Yatalak ve engelli hastalar bulundukları yerde profesyonel sağlık personellerimizden sağlık hizmeti alabilirler.

Özel Ambulans

Şehirler arası özel ambulans

Şehirlerarası özel ambulans alanında deneyimli sağlık ekipleri ve son teknolojiye uygun yapılmış hasta nakil ambulansı ile yapılabilmektedir. Bu özel araçlarımız sayesinde hastalar ve hasta yakınları yapacak oldukları şehirler arası yolculuğu daha rahat ve konforlu şekilde tamamlamaktadırlar. Özellikle araçlarımızın hasta kısmı diğer ambulanslara göre daha geniş ve ferah olduğundan şehirler arası hizmette sıkça tercih edilmektedir. Tedavisi devam eden hastalarımız sürekli gözetim altında tutularak nakilleri gerçekleştirilir. Hastanın durumuna veya tedavisine göre ihtiyaç olan tüm ekipman ve ilaçlar özel ambulansta mevcuttur.

Şehir içi özel ambulans

 Özel ambulanslar hastaların rahat ve sağlıklı bir şekilde evden eve, evden hastaneye, hastaneden eve, hastaneden hastaneye, bir sağlık kuruluşundan başka bir konuma en hızlı şekilde nakil işlemlerini gerçekleştirmektedir. Şehir içi verdiğimiz bu hizmet hasta, yaralı ve engelliler için çok büyük rahatlık sağlamaktadır.

Özel Ambulans Fiyatları

Özel ambulans fiyatları nakil işleminin yapılacağı kilometreye, kullanılan tıbbi malzemeye ve alınacak hizmet türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel ambulans sabit ücret ve km başına ücrete göre hesaplanmaktadır. Detaylı bilgi için 0 212 268 0 444 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Alfa VİP Ambulans olarak sağlık bakanlığından onay almış, hastanın konforuna ve her türlü ihtiyacına uygun tasarlanmış araçlarımız ile  hizmet vermekteyiz.

Özel Ambulans Özellikleri?

Özel ambulans özellikleri genel olarak standartlara bağlıdır. Bu bakımdan özel ambulans özellikleri genellikle aynıdır. Ancak ALFA Ambulans hizmet verdiği özel ambulansların özelliklerini titizlikle denetlemektedir.  Özel ambulansların ne kadar önemli olduğu konusunda son derece duyarlı bir firmadır.  Öncelikle sağlık bakanlığının şartlarını taşıması gereken özel ambulanslar sağlık ekipmanları taşımayacak özelliktedir. B’ ehliyet alabilenlerin kullandığı bu araçlar son derece geniş bir iç alana sahiptirler.  Bunun sebebi hasta taşıma ve yaralılara ilk müdahalede bulunmak için yeterli alana sahip olmaktır. İlk müdahale özellikle yaralılar için çok önemli olduğundan özel ambulansların içerisinde sağlık ekipmanları bulunmaktadır.  Arka kısmında yani hasta ve yaralıların taşındığı kısımda koltuk bulunmaz.  Sedye koymak için yeterli alan bulunmaktadır.

Özel Ambulansta Bulunması Gerekenler

Özel ambulansta bulunması gerekenler sağlık bakanlığı tarafından belirlenmektedir. Bu bakımdan özel ambulanslar içerisinde bulunan tüm ekipmanlar yine sağlık bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Bir hastanın bir hastaneden diğer bir hastaneye nakli sırasında gereken tüm malzemeler özel ambulans içerisinde bulunur. Deprem bölgeleri gibi afet alanlarında yaralılara ilk müdahalede bulunmak için gerekli tüm malzemeler de özel ambulans içerisinde bulunur ALFA VİP Ambulans özellikle tüm bu hususlara dikkat ederek titizlikle özel ambulans hizmeti vermektedir. 112 acil servise gelen çağrılara cevap veren ambulanslarla aynı özellikleri taşımak durumunda olan özel ambulanslar gerektiğinde acil durumlara müdahalede bulunmak için tüm malzemeye sahiptir. Normal ambulanslar içerisinde bulunan tüm sağlık ekipmanları özel ambulans ilerisinde de bulunmak zorundadır. Çünkü özel ambulanslar da gerektiğinde acil durumlara müdahalede bulunmak durumundadır. Gerekli tıbbı cihazların özel ambulans içerisinde bulunması zorunludur.  Özel ambulans içerisinde daha modern ekipmanlar bulunmaktadır. Bu bakımdan diğer ambulanslara göre daha sık tercih edilmektedirler.

Özel Ambulans Nedir?

Özel ambulans nedir sorusu sağlık alanında oldukça sık sorulan bir sorudur. Özel ambulans diğer normal ambulanslara göre daha gelişmiş şartlara sahip ücretli olarak hizmet veren ambulanslara verilen isimdir. Özellikle hasta nakil konusunda oldukça geniş avantajlara sahip olan bu ambulanslar bu konuda tercih edilmektedirler. Ayrıca sadece hasta nakil konusunda değil yaralılara müdahale etme, afet bölgelerinde hizmet verme gibi de zorunlulukları vardır. ALFA VİP Ambulans olarak biz her zaman özel ambulanslarımız ve tecrübeli ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Özel ambulanslar sağlık bakanlığının belirttiği şartlara uymak durumunda olduklarından her türlü sağlık ekipmanına sahiptirler. İçerisinde bulunan cihazlar normal ambulanslara göre daha modern ve son teknolojiye sahip ekipmanlardır.  Bu bakımdan en çok şehirlerarası hasta taşıma, hastaneden hastaneye hasta taşıma konusunda tercih edilmektedirler. Alfa Vip Ambulans Olarak sizlere profesyonel ekibimizle özel ambulans hizmeti vermekteyiz. 

Özel Ambulans Nerelerde Kullanılır?

Özel ambulans nerelerde kullanılır sorusu genel olarak sıklıkla sorulan bir sorudur. Normal ambulansların kullanıldığı her yerde rahatlıkla kullanılabilen özel ambulanslar daha çok hasta nakil araçları olarak kullanılmaktadır. Bu araçlar sağlık bakanlığı tarafından içerisinde bulunan cihazlara ve çalışan görevlilere göre onaylanmaktadır. Bu bakımdan acil durumlara müdahalede bulunmak için de kullanılabilmektedirler. Hastaneler arası hasta nakil ve ya şehirlerarası hasta nakil aracı olarak daha çok tercih edilmektedirler. Özel ambulanslar içerisinde bulunan cihazlar normal ambulanslara göre daha teknolojik ve daha gelişmiştir. Bu bakımdan özellikle özel bakım gerektiren hastalık durumlarında kiralanmaktadırlar. Hastanelerde  bulunan yoğunluktan dolayı normal ambulansların yetişemediği durumlar için özel ambulanslar görev yapmaktadır.  Tüm yönetmeliklere uygun özel ambulansları ile ALFA VİP ambulans  alfavipambulans.com  adresinden tüm sorularınıza yanıt alabilmektesiniz. Özel ambulans hasta yakınlarının talepleri üzerine hastaların bulunlar yerden alınması ve istenilen yere götürülmesi konusunda son derece gelişmiş ekipmanları ile yardımcı olmaktadır. 

Özel Ambulans Hizmeti Verdiğimiz İller

Özel ambulans İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Samsun ve Türkiye’nin 81 ilinde hizmet sağlıyoruz. Güvenli ve Konforlu bir şekilde özel ambulans hizmetlerini sunmaktayız.

  • Özel Ambulans Kiralama Kaç Para?

    Özel ambulans kiralama ücreti sabit başlangıç ücreti ve km başına ücret ile hesaplandığından net bir fiyat bilgisi verilmemektedir. Detaylı bilgi için lütfen 0 212 268 0 444 numaralı telefondan bizi arayarak iletişime geçiniz.

  • Özel Ambulans Hizmeti Nedir?

    112’den bağımsız olarak özel firmalar tarafından verilen ambulans hizmetidir. Sağlık bakanlığınca denetlemeler yapılmaktadır.

  • Ambulans kaç dk sürer?

    Alfa VİP ambulans olarak sağladığımız acil ambulans hizmetimiz, acil çağrı yapılan konuma en kısa sürede ulaşmaktadır. Trafik ve güzergah durumuna bağlı olarak bu süre ortalama 10 dakika sürmektedir.