info@alfavipambulans.com 0544 861 70 05
whatsap
Şehir İçi Ambulans

Şehir İçi Ambulans

Şehir içi ambulans, bizim en sık rastladığımız ambulanslardır. Gün içinde gördüğümüz hasta taşıyan ve acil müdahale ambulanslarına denir. Yatarak tedavi görmesi gereken hastaların veya engelli hastaların her türlü tedavi veya naklinde de özel ambulanslar tercih edilmektedir.

Şehir İçi Ambulans Özellikleri

  • Alanında uzman sağlık personeli
  • Acil durumlarda en hızlı şekilde istenilen konumda bulunma
  • Yatarak tedavi gören hastaların tedavisi
  • Engelli hastaların tedavisi
  • Nakil hizmeti
  • Organizasyon ambulans hizmeti
  • Hastaneler arası nakil hizmeti
  • Birden fazla ambulans hizmeti

Şehir İçi Hasta Nakil

Şehir içi hasta nakil hizmetimiz her türlü nakil işlemlerini kapsar. Hastalarımızın özel ambulanslarımız ile evden eve, hastaneden eve, evden hastaneye, tedavi gördükleri hastaneden bir başka hastaneye veya istedikleri herhangi bir konuma nakli gerçekleştirilir. Tedavisi devam eden hastalar gözetim alında tutulurlar ve nakli sırasında olabilecek her türlü acil durumlar için acil müdahale ekipmanları mevcuttur. Özel ambulans araçlarımızın iç tasarım şekilleri diğer ambulanslardan farklılık gösterdiğinden aldığınız nakil hizmeti de daha rahat ve konforlu geçmektedir.

Şehir İçi Hasta Nakil Ücretleri

Şehir içi hasta nakil ücreti başlangıç ücreti, alınan hizmet ve gidilecek kilometreye göre ücretlendirme yapılmaktadır. Tüm bu ücretlendirmeler değişiklik göstereceğinden net bir fiyat listesi bulunmamaktadır. Daha detaylı bilgi ve tüm hizmetlerimizle alakalı bilgi almak için 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimize 0 212 268 0 444 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Şehir İçi Ambulans Ücretleri

Başlangıç ücreti, hizmet alınan süre ve alınan hizmete göre ücretlendirme yapılmaktadır. Alınacak hizmetin değişiklik gösterdiğinden dolayı net bir fiyat bilgisi verilmemektedir. Daha detaylı bilgi için Alfa VİP Ambulans web adresine girmeniz veya 0 212 268 0 444 numaralı telefondan bilgi almanız gerekmektedir.