info@alfavipambulans.com 0544 861 70 05
whatsap
Şehirler Arası Özel Ambulans

Şehirler Arası Özel Ambulans

Şehirlerarası hasta nakil işlemlerine mesafe önemli olmaksızın hizmet verilmektedir. Hastanın sağlık durumuna göre 2 kişilik sağlık ekibi de hazır bir halde beklemektedir. Şehirlerarası hasta nakli, uzman bir ekip ve donanımlı ambulans isteyen önemli bir çeşit sağlık hizmetidir.

Hasta Nakil Ambulans

 • Hastanın nakil hizmeti; evden eve hasta nakli, evden hastaneye hasta nakli, hastaneden eve hasta nakli, hastaneden huzur evine nakil, hastaneler arası nakil hizmeti, hastaneler arası yoğun bakım hasta nakil olarak sınıflandırılabilir.
 • Şehirlerarası ve uzun mesafelerde hasta ve ekibin can ve mal güvenliğinin sağlanması amacıyla ek personel görevlendirilmesi yapılır. Bu nedenle diğer ambulanslardan daha farklıdır.
 • Hava yolu ile seyahat edilmesini gerektiren mesafeler içinde, hasta bireyin uçuşa uygun raporunu alıp, gidilecek yere gerekli sağlık personellerinin de bulunması şartıyla hava ambulansı ile hızlı, konforlu ve güvenli bir şekilde nakli sağlanır.

Şehirler Arası Özel Ambulans Ücretleri

0212 268 0 444 telefon numaramızı arayarak Alfa VİP ambulans olarak hastanın durumuna ve gideceği yere uygun olarak verdiğimiz şehirler arası özel ambulans ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Şehirler Arası Hasta Nakil Aracı

Özel ambulans hastane, sağlık kuruluşu veya sağlık merkezlerinde tedavisi tamamlanan ya da başka bir hastanede tedavisine devam etmek isteyen hasta bireylerin gerekli donanım ve bilgiye sahip ekip, gerekli donanıma sahip ambulanslar ile şehir içinde veyahut şehirlerarasında nakil işlemleri gerçekleştirir. Bakım veya tedavisi evde devam eden, ya da farklı hastanelerde tedavisine devam edilmesi gereken hasta bireylerin, sağlık ekibi desteği ile ambulansa alınarak gitmek istedikleri farklı şehirlerdeki adreslerine; mesafe gözetmeksizin, nakil hizmeti şehirlerarası nakil ambulansı ile gerçekleştirilir.

 • Özel ambulans nedir?

  Özel ambulanslar günümüzde özel ve önemli bir yere sahip çünkü bulaşıcı hastalıklar, acil durumda geciken ambulanslar, Konfor alanı, Aile üyelerinin de kabulü gibi birçok hizmet artık günümüzde şart oldu. Çünkü insanlar artık kendi değerlerini biliyor, buna göre hizmet görüp yaşamak istiyor. Normal halka arz edilmiş ambulansların meşguliyet, gecikme sürelerinin uzunluğu gibi büyük sorunlara sahip olunca insanlar özel ambulanslara başvurmaya başladı ve bu özel ambulans sektörünün gelişmesine nede

 • Evden eve hasta nakil gerçekleştiriyor musunuz?

  Evet, Alfa VİP Ambulans olarak evden eve hasta nakil işlemlerinizi yapıyoruz.

 • Şehir içinde ücretleriniz ne kadar?

  0 212 268 0 444 telefon numaramızı arayarak Alfa VİP ambulans olarak verdiğimiz şehirler arası ve şehir içi özel ambulans hizmetlerinin hastanın durumuna ve gideceği yere uygun ücretlendirmesini öğrenebilirsiniz.